Amber Heard’ü yalanlayanlar kervanına o isim de katıldı!

Posted by

Dünyaca ünlü ABD’li aktör Johnny Depp ile eski eşi oyuncu Amber Heard ortasındaki karşılıklı karalama davası altıncı haftasına girdi. Her duruşması canlı yayınlanan ve milyonlarca kişinin takip ettiği davada Johnny Depp’in 1994-1998 yılları ortasında birlikte olduğu eski sevgilisi Kate Moss da tabir verdi.

Moss’un söze çağrılmasının sebebi, Amber Heard’ün bir “dedikoduyu” mahkemede lisana getirmesi. Heard, mahkemede söz verirken Depp’in, ünlü model Moss ile alakası sırasında onu merdivenlerden aşağı attığını duyduğunu söyledi.

‘BANA ŞİDDET UYGULAMADI BİLAKİS İLGİLENDİ’

Dünkü duruşmaya görüntü ilişkiyle katılarak tabir veren Kate Moss, bahsedilen olayda merdivenlerden kendisinin düştüğünü söyleyerek, bu kaza sonrasında belini incittiğini, Depp’in ise değil kendisine şiddet uygulamak, tersine onu kucaklayıp yatağa taşıyarak ilgilendiğini ve tıbbi yardım almasını sağladığını belirtti.

Kate Moss’un, Johnny Depp’in hukuk grubunca tabire çağırılmasının sebebi Amber Heard’ün tanıklıklarını yalanlamak amacıylaydı.

Moss, 2010 yılında verdiği bir röportajda da Johnny Depp’in çok ilgili, şefkatli ve nazik biri olduğunu söylemiş, berbat vakitlerinde daima yanında olduğunu ve bu nedenle arkadaş kaldıklarını tabir etmişti.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.