Bradley Cooper: “Kariyerimin birinci yıllarında uyuşturucu unsur bağımlısıydım”

Posted by

Ünlü oyuncu ve direktör Bradley Cooper, mesleğinin birinci yıllarında önemli bir kokain bağımlılığıyla gayret ettiğini kabul etti.

47 yaşındaki Hollywood yıldızı Bradley Cooper, mesleğinin birinci yıllarında bir TV imalindeki başrolü iptal olduktan sonra düşen özgüveniyle baş etmenin bir yolu olarak unsur bağımlılığında “kaybolduğunu” açıkladı.

Daily Mail’in haberine nazaran, ABD’li aktör, bağımlılıklarını Jason Bateman, Will Arnett ve Sean Hayes’in “Smartless” isimli podcast’ine açtı.

Uyuşturucuyla çabasının yanı sıra fizikî sorunlarının de yaşadığı ıstıraplara katkıda bulunduğunu belirten aktör, 2001’den 2003’e kadar “Alias” dizisinin birinci iki döneminde Jennifer Garner ile birlikte ana oyuncu takımının bir kesimiydi.

Jennifer Garner…

Ama sonra karakterinin özel konuk statüsüne indirildiğini gördü ve sırf iki ek kısımda göründü. Bu da özgüvenini düşürerek uyuşturucu kullanmasının yolunu açtı.

Cooper, bağımlılık uğraşını nispeten gençken ve hala oyunculuk mesleğinin başındayken yaşadığı için şanslı olduğunu kaydetti.

Ünlü oyuncu, şu sıralar direktörü olduğu ve başrolünde oynadığı, orkestra şefi Leonard Bernstein’in hayatını anlatan “Maestro” sinemasının çekimlerini sürdürüyor.

 

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.