Brezilyalı şarkıcının sahnedeki uygunsuz hareketi gündem oldu

Sahnedeyken bir hayranının oral seks yaptığı Brezilyalı şarkıcı MC Pipokinha, canlı yayında eski bir pop yıldızıyla “ahlaksız hareketi” hakkında tartıştı.

Mulher Pera isimli eski bir pop yıldızının kıyasıya eleştirdiği MC Pipokinha, “Sana veya özel hayatına karşı hiçbir şeyim yok. Kendini böyle bulmuşsun, harika. Sadece ben yapmıyorum. Araya çocukları koymam, bilirsin? […] Cinsellikle değil, şehvetle çalıştım. Oral seks için hiç sahneye çıkmadım” dedi.

Programda yer alan Jonathan Costa da, ebeveynlerin çocuklarının ne izlediğinin farkında olmaları gerektiğini söyledi. “Oğlum bunun için yeterince büyük değil. 18 yaşına geldiğinde ve Pipokinha’yı dinlemek istediğinde bu onun hakkı” dedi.

Mulher Pera…

SAYGI BEKLİYOR

Gerçek adı Doroth Helena de Sousa Alves olan açık sözlü Pipokinha da, “Kabul etmek zorunda değilsin, sadece saygı duymalısın. […] Ne kadar çok tepki alırsam o kadar büyüyorum. Bana öğretecek bir öğretmen değilsin. Ve kariyerinden vazgeçtin, bu yüzden anca konuş” dedi.

Bölge Yasama Meclisi’nin bu ayın başlarında yaptığı bir toplantıda, Milletvekili Tito Barrichello, onun bölgede sahneye çıkacağını öğrendikten sonra performans sergilemesinin yasaklanmasını istediğini açıkladı. Yapılan oylama sonucunda Pipokinha’nın sahne alması yasaklandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir