Bridgerton dizinin yıldızı Ruby Barker’dan hayranlarını kahreden itiraf: Akıl hastanesindeyim!

Posted by

Bridgerton dizisinde Marina Thompson karakterini oynayan Ruby Barker, sosyal medya hesabından yaptığı itirafla gündem oldu. Ruh sağlığında sorunlar yaşadığını söyleyen ünlü aktris bir süredir akıl hastanesinde tedavi gördüğünü açıkladı.

Dijital içerik platformu Netflix’in fenomen yapımlarından “Bridgerton” ile yıldızı parlayan oyuncu Ruby Barker, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla hayranlarını şoke etti. Instagram hesabından takipçilerine seslenen 25 yaşındaki genç oyuncu, ruh sağlığındaki sorunlar nedeniyle bir süredir tedavi olduğunu ilk kez kez açıkladı.

Bridgerton dizinin yıldızı Ruby Barker

“Herkese karşı dürüst olmak istiyorum. Bir süredir bir mücadele içindeyim” diye sözlerine başlayan İngiliz aktris “Şu anda hastanedeyim, yakında taburcu olacağım. Ve umarım ki hayatıma devam edeceğim” şeklinde konuştu.

Ruby Barker

İngiltere’de 9 Mayıs ile 15 Mayıs arasında gerçekleşen Ruh Sağlığı Farkındalık Haftası‘na da işaret eden ünlü oyuncu, ‘içinde biriken travma yüzünden’ yardım almadan önce kendisini öfke dolu, sinirli ve kızgın hissettiğini belirtti. “Bütün dünyanın yükünü sırtımda taşıyordum” şeklinde sözlerine devam eden Barker iyi bir hayata ve iyi bir kariyere sahip olmak istediğini de hayranlarıyla paylaştı.

Ruby Barker sosyal medya hesabından şoke eden açıklamalarda bulundu

Ünlü oyuncu bu zor dönemlerde kendisine destek olan dizinin yapımcılarına teşekkürlerini sunarak “Hayatta kalmak istiyorum. Hayatta kalacağım. Siz de öyle” sözleriyle cümlelerini noktaladı.

Ruby Barker akıl hastanesinde tedavi görüyor

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.