Bu smoothie ile yalnızca 2 hafta akşam yemeğinde tüketip sonra inanılmaz hoş bir cilde sahip olmanız mümkün

Posted by

Kadın erkek demeden herkesi hayali kusursuz sağlıklı bir cilde sahip olabilmek. Pekala sağlıklı bir cilde sahip olabilmek içine hangi smoothie yapmalıyız? Haberimizde paylaştığımız bu smoothie tanımını yalnızca 2 hafta akşam yemeklerinizin yerine tüketerek, o hayal ettiğiniz kusursuz sağlıklı bir cilde sahip olmanız mümkün. Şaşırtan derecede hoş bir cilt elde etmek için bu akşam yemeği prosedürünü çabucak uygulayın ve 2 hafta içinde istenen sonuçları bekleyin.

BU SMOOTHİE İLE YALNIZCA 2 HAFTA AKŞAM YEMEĞİNDE TÜKETİP SONRA İNANILMAZ HOŞ BİR CİLDE SAHİP OLMANIZ MÜMKÜN

Yulaf anti bakteriyel tesire sahiptir, akne ve cilt enfeksiyonlarını önler. Yulaf ezmesinin içerdiği amino asitler yaşlılık lekelerinin, koyu lekelerin deri üzerinde azalmasına yardımcı olur. Bu ortada, kırmızı etli ejder meyvesi, C vitamini açısından varlıklı, antosiyanin içeriği içeren, güçlü bir antioksidan olan, yaşlanma sürecini yavaşlatan, yüksek bir meyvedir.

Her iki bileşenin kombinasyonu, içeriden hoş bir cilt elde etmenize, kardiyovasküler hastalıkları önlemenize, bağışıklığı iyileştirmenize ve vizyonu iyileştirmenize yardımcı olacaktır.

EJDER MEYVELİ YULAFLI SMOOTHİE YAPMAK İÇİN GEREKLİ MALZEMELER

  • 1 adet kırmızı etli ejder meyvesi
  • 2 yemek kaşığı süt tozu
  • 500 ml su
  • 30 gr yulaf
  • Biraz toz şeker

EJDER MEYVELİ YULAFLI SMOOTHİE NASIL YAPILIR?

Ejderha meyvesini güzelce soyalım ve dilimlere ayıralım. Uygun bir tencereye 500 ml suyu alalım. Üzerine yulaf ezmesi ve süt tozunu ekleyip düzgünce karıştıralım ve tencerenin kapağını kapatıp 10 dakika kısık ateşte pişirelim. Akabinde biraz toz şeker ekleyip ve karıştıralım. Yulaf sütünü soğumaya bırakalım ve akabinde buzdolabına kaldırıp orda soğumasını sağlayalım.

Yulaf sütü soğuduktan sonra blenderdan geçirelim, içine ejder meyvesini ekleyip ve tekrar blenderdan geçirelim. Yulaflı smoothie, serin, besleyici ve düşük kalorili bir içecektir. Akşam yemeği yerine bu içeceği kullanmak kilo vermenize, güzelliğinize son derece uygun gelecektir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.