Ethereum sosyal hakimiyeti bir ayda %20’nin üzerinde büyüyor! Neden?

Posted by

15 Eylül için planlanan Ethereum ( ETH ) Merge yükseltmesiyle, piyasa değerine göre ikinci en büyük kripto para birimine olan ilgi ve heyecan, etkinlik yaklaştıkça son haftalarda arttı.

Ethereum sosyal hakimiyeti bir ayda %20’nin üzerinde büyüyor! Neden?

Birleştirme yaklaştıkça Ethereum sosyal hakimiyeti bir ayda %20’nin üzerinde büyüyor! Bu yükselişi kaydetmeye yardımcı olan bir yaklaşım, Ethereum’un sosyal egemenliğindeki artıştı. Sosyal istihbarat platformu LunaCrush tarafından sağlanan istatistiklere göre, 13 Eylül’de sadece bir ayda +%23.19 tırmandıktan sonra % 14.79’da kaldı.

Ethereum sosyal hakimiyeti 1 aylık. Kaynak: LunarCrush

Bu arada, 14 Eylül’de, Ethereum için sosyal bahisler geçen hafta %9,7 artarken, sociEthereum’un gönderileri aynı zaman diliminde %34 arttı.

Ethereum sosyal hakimiyeti 1 hafta. Kaynak: LunarCrush

Ethereum’un Birleştirme yükseltmesi

ElsewhereEthereum’un İstihbarat uzmanı veya emtia stratejisti Mike McGlone, ‘Ethereum’un Merge yükseltmesinin arkasındaki teknolojinin ‘ bu finansal dünyada devrim yarattığını’ öne sürdü.

Ethereum Merge yükseltmesinin generit’srypto piyasası üzerindeki potansiyel yükseliş etkisinden yola çıkarak şunları söyledi:

“Ethereum gibi şeyler var, bildiğimiz, tamam, Birleşme yaklaşıyor, teknolojiyle biraz riskli olacak, ancak bu finansal dünyada devrim yaratıyor.”

McGlone ayrıca Bitit’in ( BTC ) ve Ethereum’un iki varlık etrafında devam eden faaliyetlere atıfta bulunarak herhangi bir faiz artışından potansiyel kazananlar olacağını belirtti.

Ethereum ve azalan arza rağmen DeFi varlığına olan talebin artmasıyla ilgili olarak McGlone, bu yılın başlarında “internetin teminatı haline geldiğinden” ETH fiyatının artmaya devam edeceğini iddia etmişti.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.