İlkay Gündoğan’dan geleneklere göre düğün! Sara Arfaoui ile Balıkesir’e geliyor

Posted by

Dünyaca ünlü yıldız futbolcu İlkay Gündoğan, İtalyan eşi Sara Arfaoui ile baba ocağı Balıkesir Dursunbey’de yerel adetlere göre düğün yapacak.

Dursunbey ilçe merkezine 3 kilometre uzaklıktaki Asya kır bahçesinde düğünü gerçekleşecek olan Gündoğan’ın düğün davetiyesi ilçe ve ilçe dışında yaşayan akraba ve tanıdıklara dağıtılmaya başladı.

Birçok ünlü ismin de katılması beklenen düğünde gündüz saatlerinde yemek daveti, akşam saatlerinde ise eğlence olacak

Öte yandan, geleneksel olarak gerçekleşecek olan düğün töreni için ilçede hazırlıklar tüm hızıyla devam ediyor.

Ntv’nin haberine göre; Düğünün gerçekleşeceği kır bahçesinde bu düğüne özel olarak, zeminin futbol sahalarında kullanılan sentetik çim halı ile kaplanacağı öğrenildi.

Türk asıllı Alman futbolcu Gündoğan’ın bu hafta içinde Sara Arfaoui ile birlikte memleketi Dursunbey’e gelmesi bekleniyor.

NİKAH KIYDILAR
İlkay Gündoğan ile Sara Arfaoui, evlendiklerini sosyal medya hesabından duyurdu. Arfaoui, yaptığı paylaşımda, “Evlendik. Gerçekten mutluyuz. Bunu gizli tutmak istedik ama ne yazık ki kocamla ilgili yalan haberlerden sonra bu gerçeği söylemek zorunda hissettim” açıklamasında bulundu.

31 yaşındaki yıldız futbolcu, geçtiğimiz aylarda Sara Arfaoui’ye evlenme teklif etmişti. Sezon sonunda Manchester City’den ayrılacağı konuşulan Alman futbolcu Gündoğan’ın adı İspanyol devi Real Madrid ile anılıyor.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.