Okan Bayülgen Z kuşağını hedef aldı! “Londra’ya itaat etmeye hazırlar”

Posted by

Kocaeli Belediyesi tarafından düzenlenen kitap fuarına konuşmacı olarak katılan Okan Bayülgen, Z kuşağı hakkında çarpıcı açıklamalara imza attı. Z kuşağının Londra’ya itaat etmeye hazır olduklarını ancak Türkiye’den bunun için kaçmak istediklerini söyledi.

Kocaeli Belediyesi tarafından düzenlenen 12. Kitap Fuarı’na konuk olan ünlü televizyoncu Okan Bayülgen ‘Yeni Nesil ve Mizah’ isimli söyleşisinde Z kuşağıyla ilgili çok konuşulacak ifadelere yer verdi.

Okan Bayülgen Kocaeli Kitap Fuarında konuştu

“ÇAĞIMIZDA KİTAP DİNLEMEK DE YER EDİNDİ”

Z kuşağını sert sözlerle eleştiren Bayülgen, kitapların okunmadığını belirterek şu sözlerle yakındı:

“Gençlerle konuştuğumda fazla kitap okumadıklarını düşünüyorum ama sorduğumda okuduklarını söylüyorlar. Çok fazla enformasyon var. Elimizde telefon, geri zekalı gibi dolaşıyoruz. Çağımızda kitap dinlemek de yer edindi. Kitap seslendiren biri olarak kitap dinleyenlerle arkadaş olmak istiyorum.”

Okan Bayülgen Z kuşlağını eleştirdi

“LONDRA’YA İTAAT ETMEYE HAZIRLAR”

Türkiye dışında yaşamak isteyen Z kuşağı hakkında yaptığı araştırmalara değinen Bayülgen, “Z kuşağı özgürlükten bahsediyor ama itaat etmeye hazır. Türkiye’de Z kuşağı, örneğin Londra’ya kapağı atmak istiyor. Londra’ya gitmesinin sebebi Türkiye’den memnun olmaması. Türkiye’de itaat etmek istemiyor ama Londra ya da başka bir yere giderse orada itaat etmeye hazır” şeklinde konuştu.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.