Oppo gemileri yaktı! Yeni telefonu bu fiyatla yok satar!

Posted by

Amiral gemisi akıllı telefon modelleri, artık çoğu insan için ulaşılmaz seviyelerde. Öyle ki uzun bir zaman fiyat performans markası olarak pazar payını genişleten Xiaomi bile, bundan sonra uygun fiyatlı akıllı telefon üretmenin eskisi kadar kolay olmayacağını dile getirmişti. İşte bu nedenle, yeni tanıtılan akıllı telefon modellerinde, işlemcisinden, kamerasından, depolama alanından önce fiyatına bakılıyor.

İşte bu günlerde yeni bir akıllı telefon almak ancak çok da fazla para ödememek isteyen teknoloji meraklıları için, Oppo iyi bir alternatifini sahaya sürüyor. Dün tanıtılan yeni Oppo A77 5G modeli, 6,5 inç büyüklüğünde ve 720 x 1600 piksel çözünürlüğünde IPS LCD ekran ile geliyor. Gücünü Dimensity 810 yonga setinden alan bu telefonda 6GB RAM ve 128GB dahili depolama alanı bulunuyor.

Oppo gemileri yaktı! Yeni telefonu bu fiyatla yok satar!

Elektriksel gücünü 5.000mAh’lık bataryasından alan telefonun ön yüzeyine 8MP arka yüzeyine ise 48MP + 2MP’lik kameralar yerleştirilmiş. Kutudan Android 12 tabanlı ColorOS 12.1 işletim sistemiyle çıkacak olan telefonun aynı zamanda 33W hızlı şarj desteği sunacağını da hatırlatalım.

Tüm bu özelliklerinden de anlaşılacağı üzere, Oppo A77 5G günlük kullanım için son derece yeterli bir telefon izlenimi veriyor. Bu akıllı telefonun satış fiyatının sadece 291 dolar olduğunu göz önünde bulundurduğumuzda ise, tüm bu özellikler gözümüze çok daha iyi görünebilir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.