Sandra Bullock: Sağlıklı değilim

Posted by

Dünyaca ünlü oyuncu Sandra Bullock, geçtiğimiz aylarda oyunculuğa orta vereceğini duyurmuştu. Son röportajında bu kararıyla ilgili ayrıntıları paylaşan Bullock, kendisini ‘yıpranmış’ hissettiğini ve artık ‘sağlıklı, akıllı kararlar verebilecek durumda’ olmadığını açıkladı.

“Kendi programım olsun”

Bu kararıyla ilgili The Hollywood Reporter’a konuşan Sandra Bullock, yeni röportajına, kendi suratında ve kendi programında ilerlemeyi dört gözle beklediğini belirterek başladı: “Kendi programım dışında kimsenin programına bağımlı olmak istemiyorum. Çok yıprandım. Çok yorgunum ve sağlıklı, makul kararlar verme yeteneğine sahip değilim ve bunun farkındayım.”


“Şanslıydım”

Ünlü isim, elde ettiği muvaffakiyet için minnettar olmasına karşın, bunun şahsî hayatı üzerindeki tesirleri konusunda kaygılı olduğuna da dikkat çekerek, “İş benim için her vakit istikrarlı bir biçimde devam etti ve bunu için çok şanslıydım. İşin benim için koltuk değneği üzere olduğunu anladım. Daima bir buzdolabını açıp, orada hiç olmayan bir şeyi aramak gibiydi” diye konuştu.

Sanatçı, oyunculuğa ne vakit geri döneceği sorulduğunda ise, yalnızca “Bilmiyorum” demekle yetindi.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.