Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan koronavirüse yakalandı: Geçmiş olsun mesajları

Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan koronavirüse yakalandı: Geçmiş olsun mesajları

Posted by

Sosyal medya hesabı üzerinden açıklamada bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Bugün hafif belirtiler üzerine eşimle birlikte yaptırdığımız COVID-19 testimizin sonucu pozitif çıktı. Omicron varyantı olduğunu öğrendiğimiz hastalığı hamdolsun hafif geçiriyoruz.  Görevimizin başındayız. Çalışmalarımıza evde devam edeceğiz. Dualarınızı bekliyoruz” diye konuştu.

Öte yandan İstanbul’daki Vahdettin Köşkü’nden Zonguldak’taki kalabalığa video bağlantısıyla ile seslenen Erdoğan, “Sizinle Zonguldak’ta yüz yüze görüşmek için planladığımız ziyareti hava şartları sebebiyle bugüne ertelemiştik. Bugün de soğuk algınlığı sebebiyle gelemedik. Kısmet değilmiş” demişti.

61fe74315cf3b010181fea2c.png

GEÇMİŞ OLSUN MESAJLARI

İletişim Başkanı Fahrettin Altun: Rabbim tez zamanda şifa versin, sizi başımızdan eksik etmesin sayın Cumhurbaşkanım. Allah’ın izniyle birçok virüsü alt ettiğiniz gibi bu virüsü de birkaç güne alt edeceksiniz. Bu milletin bu ümmetin duaları sizinle…

AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş: Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a ve kıymetli hanımefendi Emine Erdoğan’a geçmiş olsun dileklerimi iletiyor, Rabbimden şifalar niyaz ediyorum.

Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanı İsmail Demir: Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve Kıymetli Eşleri Emine Erdoğan Hanımefendiye geçmiş olsun dileklerimi iletiyor, Rabbimden acil şifalar diliyorum. Dualarımız sizlerle.

Dışişleri Bakan Yardımcı Yavuz Selim Kıran: Geçmiş olsun Sn. Cumhurbaşkanım. Milletimizin ve mazlumların duası sizlerle.

İstanbul Valisi Ali Yerlikaya: Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve Sayın Emine Erdoğan Hanımefendi’ye eşimle birlikte geçmiş olsun dileklerimizi sunuyoruz. Rabbimden şifa diliyoruz. Dualarımız sizinle.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli: Sayın Cumhurbaşkanı ve muhterem eşine geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Cenab-ı Allah’ın şifalar vermesini temenni ediyorum.

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan Twitter’dan yaptığı açıklamada, “Koronavirüs testleri pozitif çıkan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan’a geçmiş olsun temennilerimi iletiyor, acil şifalar diliyorum” dedi.

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan ise, “Covid-19 test sonucu pozitif çıkan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan’a geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz” ifadelerini kullandı. 

AK Parti Genel Başkan Vekili Binali Yıldırım, “Covid-19 testi pozitif çıkan Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan Hanımefendi’ye geçmiş olsun dileklerimi iletiyor, en kısa sürede sağlıklarına kavuşmalarını temenni ediyorum” dedi.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş da “Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Emine Erdoğan’a geçmiş olsun dileklerimi iletiyor, acil şifalar diliyorum” ifadelerini kullandı. 

Son dakika... Dört büyüklerden Cumhurbaşkanı Erdoğan'a geçmiş olsun mesajı

Son dakika… Dört büyüklerden Cumhurbaşkanı Erdoğan’a geçmiş olsun mesajı

EŞİ EMİNE EROĞAN SOSYAL MEDYADAN PAYLAŞTI

Cumhurbaşkanı Erdoğan, eşi Emine Erdoğan ile Kovid 19 test sonuçların pozitif çıktığını açıklamıştı. Emine Erdoğan da sosyal medya hesabı üzerinden açıklamada bulundu.

Emine Erdoğan,  “Anca beraber, kanca beraber. İnşallah en kısa sürede bu hastalığı Tayyip beyle birlikte atlatacağız. Dualarınızı bekliyoruz” ifadesini kullandı.

61fe74c05cf3b010181fea2f.png

Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan önemli açıklamalar

Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan önemli açıklamalar

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.