TenX Nedir? PAY Coin Ne İşe Yarar?

Posted by

TenX nedir? TenX (PAY), kripto para ödemelerini her zaman ve her yerde mümkün kılmayı amaçlayan bir Blockchain projesidir. Bu makalede TenX nedir, ne sunar, PAY coin nedir, nasıl alınır gibi yatırımcıların sık sorduğu soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Kriptokoin.com olarak, merak eden okurlarımız için araştırdık. Gelin projeyi birlikte inceleyelim.

TenX nedir?

TenX, kripto para ödemelerine açılan bir kapıdır. Dünyanın herhangi bir yerinde herhangi bir zamanda herhangi bir kripto parayı kullanma imkânı sağlıyor. Şirket, kripto dünyasında, mobil cüzdana bağlı bir banka kartı olan TenX Card’a ev sahipliği yapıyor. Kart, kripto para birimlerini dünya çapında çevrimiçi ve çevrimdışı olarak kullanmayı sağlıyor. Bunu ise, gizli işlem ücretlerine ihtiyaç duymadan gerçekleştiriyor. Ayrıca proje, ilgili mağazalar kripto paraları kabul etmese bile dijital ve fiziksel işlemlere izin veriyor.

TenX ne sunar?

TenX sisteminin kalbinde, TenX ödemelerinin işlevselliğini sağlayan bir COMIT Network yer alıyor. Zincir Dışı Çok Varlıklı Anında İşlemler COMIT, hızlı işlemlere olanak tanıyor. Ayrıca, bu ağ sayesinde kullanıcılar, son derece ucuz ve sorunsuz bir şekilde küresel ödemeler gerçekleştirebiliyor. TenX’in sunduğu cüzdan, kart, banka hesabı, ATM hizmeti gibi tüm ürünler COMIT ile etkileşime giriyor. Son derece güvenli olan TenX, bunu sağlamak için merkeziyetsiz güvenlik akıllı sözleşmelerini kullanıyor.

Bunlara ek olarak proje, TenX kartına bağlanan kendi mobil ödeme uygulamasına da sahip. Bu cüzdan ile yapılan ödemeler hem dijital hem de fiziksel olarak gerçekleştirebiliyor. Cüzdan, şu anda Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve Litecoin (LTC) ile cüzdandan cüzdana transferleri destekliyor. Son derece yüksek ölçeklenebilirlik ve birlikte çalışabilirliğe sahip olan TenX, ödeme alanında devrim yaratmayı hedefliyor.

PAY coin nedir? Ne işe yarar?

Ayrıca TenX, yerel tokeni olan PAY coin’i kullanıyor. Aslında, kullanıcıların ihtiyaç duyduklarını satın almak için PAY’i kullanmaları gerekmiyor. Ancak, ağ üzerinde işlemlere olanak tanır ve kullanıcıların TenX ödülleri toplamasına olanak tanıyor. Buna göre PAY sahipleri, TenX ödeme kartını satın alabiliyor. Ayrıca, yapılan her alışveriş için %0,5 ödül kazanabiliyor. PAY coin, ücret ödeme, işlem yapma ve diğer teşviklere katılma gibi ayrıcalıkları da içeriyor. Ancak altcoin, sahiplerine şirketin mülkiyeti veya kârları ile ilgili herhangi bir ek hak vermiyor.

TenX nedir? PAY coin nasıl alınır?

TenX birçok büyük kripto para borsasında listeleniyor. Eğer PAY coin’i satın almak isteyen bir yatırımcıysanız Gate.io, OKX, Bittrex ve HitBTC gibi borsalara erişmeniz gerekiyor. Ardından, bu borsalardan birine üye olmalı ve hesabınızı doğrulamalısınız. Böylece, cüzdanınıza PAY paritelerine uygun bir varlık yatırabilirsiniz. Bunları yapmanızın ardından, PAY coin’e tıklayarak bütçenize göre alım emri verebilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.