Warner Bros açıkladı: The Batman 2 için müjdeli haber!

Posted by

Warner Bros, The Batman filminin devamı için müjdeli haberi verdi. Filmin yönetmeni olan Matt Reeves, CinemaCon etkinliğinde The Batman 2 için hazırlık aşamasında olduklarını belirtti.

DC sinema evreninin popüler karakteri Batman, bu yılki filmiyle oldukça beğeni topladı. Tüm dünyada gişe rekorları The Batman filminin devam serisinde yönetmen koltuğunda yine Matt Reeves oturacak. Haberin detaylarına hep birlikte göz atalım.

Netflix, merakla beklenen aksiyon filmi için tarih verdi!

The Batman 2 filminde yine Robert Pattinson olacak

Warner Bros, CinemaCon etkinliğinde yaptığı açıklamayla The Batman’in vizyona girmesiyle 759 milyon dolar hasılat elde ettiklerini duyurdu. Filmin, ek olarak yayınladıkları HBO Max platformunda ise 4 milyondan fazla görüntülenme aldıklarını belirtti.

Matt Reeves’in yaptığı açıklamaya göre filmin devam serisi olacak The Batman 2’nin başrolünde yine Robert Pattinson olacak. Birinci filmin sonuna doğru ortaya çıkan Batman’in ezeli rakibi Joker, ikinci filmde daha çok yer alacak. Joker rolünde ise yine birinci filmde olduğu gibi Barry Keoghan’ın yer alması bekleniyor. Penguin, Catwoman ve Riddler karakterlerinin, devam filminde yer alıp almayacağı henüz belirsiz durumda.

Matt Reeves, konuyla ilgili yaptığı açıklamada şunları da söyledi:

“Bu benim için heyecan verici,  bir sonraki bölümde bu dünyaya geri dönmek için heyecanlıyım.”

The Batman 2 filminin çekimlerine ne zaman başlanacağı ve vizyona gireceği tarih ise henüz açıklanmadı.

Siz okuyucularımız bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce The Batman 2 nasıl olacak? Düşüncelerinizi yorum kısmında ya da SDN Forum‘da belirtebilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.