Beşiktaş’tan video açıklaması: Transfer videosu; hiçbir kasıt, art niyet ve ima amacı taşımıyor, Galatasaray tehditlerden uzak dursun

Beşiktaş Kulübü, Milot Rachica transferinin açıkladığı videoyla ilgili Galatasaray Kulübü’ne hitaben yaptığı açıklamada, videonun hiçbir ima ve art niyet taşımadığını belirterek, “Son zamanlardaki transfer şovlarından şımardıkları görülen Galatasaray Yönetimi’ne son sözümüz; tehdit ve kabadayılık gibi söylemlerden uzak durmalarıdır” ifadelerini kullandı.

Beşiktaş Kulübü’nden yapılan açıklama şu şekilde: 

Dün Galatasaray camiasının, Kulübümüzle ilgili yapmış olduğu açıklama yersiz, gereksiz ve hadsizdir. Futbol A Takımımıza dahil ettiğimiz bir futbolcumuz için hazırlanan transfer videosunda; hiçbir kasıt, art niyet ve ima amacı taşımayan bir sahneye takılarak olayı gündem değiştirmek adına kullanmak için yapılan bu açıklamadaki kabadayı ve tehdit dolu söylemlere pabuç bırakmayız.

TIKLAYIN |

Vatan ve millet sevgimizin herkesten, her camiadan daha yukarıda olduğunu düşünüyoruz.
Birlik ve beraberliğimiz ile ülkemizin menfaatlerinin her zaman futbol şovlarından çok uzakta olmasına gayret etmeyi yüce bir görev olarak biliriz.
Bu konuda bizimle yarışamayacak olanların söylemlerine çok dikkat etmeleri konusunda son kez uyarıyoruz. Bahsi geçen konu hakkında ilgililer arasında gerçekleşen görüşmelerde konu açıklığa kavuşmasına rağmen camiasına şirin görünmek adına böyle hadsiz bir açıklama yapılmasının amacının; sadece gündem değiştirmek olduğunu biliyoruz. Son zamanlardaki transfer şovlarından şımardıkları görülen Galatasaray Yönetimi’ne son sözümüz; tehdit ve kabadayılık gibi söylemlerden uzak durmalarıdır.

Camianızın bile kabul edemeyeceği bu yakışıksız tavrınızı ve şımarıklıklarınızı bir kenara bırakın. Aksi halde bu tavırlarınıza gereken cevabın, bir dahaki sefere misli ile olacağı konusunda ihtar ediyoruz.”

Ne olmuştu?

Beşiktaş’ın Milot Rashica transferini duyurduğu videoda, transfer çalımı attığı ezeli rakibi Galatasaray’a gönderme yapılarak Ali Sami Yen Spor Kompleksi’nde düzenlenen “Türkçe Olimpiyatları“ndan görüntü kullanıldı.

İşte o video

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx